19.8.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

O nás

Autofox je odborný internetový deník zaměřený na automobilový průmysl v Česku, na Slovensku a celé střední Evropě. Na trh vstoupil v únoru 2009. Zpravodajství z automobilového průmyslu a oborů se ho dotýkajících jako jsou pohonné hmoty (čerpací stanice, alternativní paliva a pohony) či finanční služby (leasing, úvěr, pojištění) publikuje na online bázi. Základem zpráv jsou textové informace. Ty mohou být doplněny o galerii obrázků nebo video.

Nastavení služeb umožňuje maximálně uspokojit potřeby firem v oblasti informování manažerů na rozhodovací úrovni, informování dalších pracovníků na úrovni středního managementu, zajištění monitoringu různých sfér zájmu s možností detailního nastavení, zpracovávání podkladů díky selekci zpráv z archivu dle požadovaných okruhů. To všechno v českém a anglickém jazyce, 365 dní v roce. Všechny publikované zprávy se v náhledech chronologicky zobrazují na webových stránkách Autofox.cz. Vybrané zprávy ekonomického zaměření využitelné zejména ve firmách a zprávy exkluzivní jsou přístupné jen registrovaným firemním klientům, kteří mají zpravodajský servis předplacený.

Současně však je na webu pro běžné uživatele k dispozici řada zpráv volně přístupných. Jedná se zejména o zprávy o modelech automobilů, ale i jiné produktové a spotřebitelské informace. Soukromé osoby mohou rovněž využít službu zasílání zpráv emailem, respektive jejich náhledů. Pro kohokoliv je pak k dispozici možnost informování pomocí RSS kanálu.

Zpravodajství nejen z regionu střední Evropy je zaměřeno na výrobce vozidel, jejich dodavatele komponentů, prodejce vozidel včetně doprovodných služeb, výrobce a dodavatele pohonných hmot, poskytovatele finančních služeb. Zejména sledujeme plány automobilek, plány dodavatelů, změny výrobních aktivit na přítomných trzích, investice, vlastnické změny, personální změny, legislativní změny, analýzy a odhady vývoje sektoru v Česku a na Slovensku a celkově v regionu, statistické údaje.

VYBRANÉ ČLÁNKYNÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky14.321
Návštěvy6.852
Unikátní návštěvníci3.389
Zdroj: Google Analytics, červenec 2017