25.5.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

CarGarantie připravuje expanzi v Evropě a Asii

Současné a plánované země, výsledky v roce 2015, mezinárodní a lokální kooperace s výrobci a distributory aut, motocyklů a elektrokol…
Vydáno: 6.6.2016 23:40

FREIBURG (Autofox) - Německá specializovaná pojišťovna CG Car-Garantie Versicherungs (CarGarantie) v roce 2015 zvýšila obrat o 6,4 % na 234 milionů eur, uvedla firma s tím, že jde o desátý růst v řadě. V portfoliu CarGarantie je v současnosti 2,1 milionu záručních smluv.

CarGarantie byla založena v roce 1971. Společnost poskytuje záruční produkty pro nové a ojeté automobily, stejně jako pro motocykly a elektrokola, balíčky služeb zaměřené na posílení věrnosti zákazníků. V současnosti má CarGarantie uzavřeny v Evropě partnerské smlouvy s více jak 30 výrobci a distributory vozidel a přibližně 23.000 prodejci. Od roku 2011 firma působí také v Číně.

„Plánován je vstup na trh v dalších evropských (Dánsko) a asijských zemích. Díky svému mezinárodnímu postavení realizuje CarGarantie na přání pro své partnery nadnárodní programy. Příkladem je celoevropská spolupráce se společnostmi Mazda, Volvo Car a PSA, v sektoru motocyklů pak s BMW Motorrad, KTM a Harley Davidson,“ zmínila společnost.

CarGarantie s přibližně 450 zaměstnanci v současnosti působí v 18 zemích Evropy: Německo, Švýcarsko, Rakousko, Francie, Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Slovinsko, Chorvatsko, Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko.

V Česku působí CarGarantie od roku 2000 a v současnosti spolupracuje se zhruba 400 specializovanými prodejci, stejně jako s dovozci motorových vozidel 12 značek: BMW, BMW Motorrad, Peugeot, Citroën, Ford, Hyundai, KTM, Mazda, Opel, Renault, Subaru, Volvo.

Na Slovensku působí CarGarantie od roku 2006 a v současnosti spolupracuje se zhruba 90 prodejci, stejně jako s dovozci motorových vozidel 7 značek: BMW, BMW Motorrad, Hyundai, KTM, Mazda, Opel a Subaru.

„Těší nás, že jsme také v České republice a na Slovensku mohli dále posílit naši pozici na trhu a uzavřít další četné smlouvy o spolupráci s prodejci a dovozci. Jako průkopník ve svém oboru se snažíme co nejlépe podporovat obchody našich partnerů a kontinuálně stanovovat nová měřítka. Vývoj našeho obratu ukazuje, že jsme na správné cestě,“ řekl Axel Berger, předseda představenstva CarGarantie.

Související zprávy

CarGarantie rozšířila představenstvo, jmenovala nového obchodního ředitele

Ten bude mít na starosti expanzi firmy v Evropě a především v Asii. Jde o bývalého manažera Nissanu…
Vydáno: 7.8.2016 23:57

CarGarantie rozšířila spolupráci s PSA Peugeot Citroën v Evropě

Země, značky, načasování, detaily prodloužené záruky, záruka mobility, rozsah krytí, spoluúčast, záruky na elektrokola…
Vydáno: 6.1.2016 23:40

CarGarantie vstoupila do Polska

Pro firmu jde o 18. evropský trh. Potenciál a zájem automobilek/distributorů, country manažer…
Vydáno: 16.5.2013 05:39
VYBRANÉ ZPRÁVY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky15.230
Návštěvy7.694
Unikátní návštěvníci4.050
Zdroj: Google Analytics, duben 2017