18.8.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

Auto Corson jmenovala nového výkonného ředitele firmy Carent Praha

Novinky v roce 2017, autopůjčovna Speed s cenami od 340 Kč/den, věrnostní karta Speed Card, expanze konceptu Autobazar Speed…
Vydáno: 5.3.2017 21:42

PRAHA (Autofox) - Český prodejce automobilů CARent Praha (Auto Corson Group) zaznamenal nedávno změny v managementu. Výkonným ředitelem se 1. listopadu 2016 stal Vladimír Štorch, který předtím ve firmě působil na pozici ředitele rozvoje pobočkové sítě. Do společnosti přišel po více než 20-letém působení v leasingovém sektoru, kde se věnoval rozvoji obchodu, uvedla firma. Pracoval ve společnostech Credium, AAA Auto a ČSOB Leasing.

Ředitelem servisu a poprodejních služeb je Jaroslav Ondráček. Jeho hlavním posláním je rozšířit množství poskytovaných služeb a investice do modernizace a vybavení servisních středisek, zmínila dále společnost.

CARent Praha je dealer Ford s dvěma autosalony v Česku (Praha 10, Mělník). Dále firma v několika lokalitách provozuje autorizovaný servis Ford (Praha 9, Milovice/Hořice, Šumperk). Další provozovny se nacházejí v Kladně a Hradci Králové.

V roce 2017 CARent Praha připravuje pro své zákazníky několik nových služeb. V březnu spustí provoz vlastní autopůjčovny pod názvem Speed, kde budou mít klienti na výběr z nových osobních i užitkových vozů Ford s cenami od 340 Kč včetně DPH za den (Ford Ka), a to bez limitu ujetých kilometrů.

Dále společnost připravuje věrnostní karty Speed Card, které budou nabity slevami na servis vozů Ford, náhradní díly, zapůjčení vozu či poskytnutí náhradního vozu v případě opravy.

Dalším cílem je vybudování sítě prodeje zánovních a ojetých vozidel, převážně značky Ford. Autobazar Speed se rozšíří na všechny pobočky. „Přijali jsme zkušené specialisty, kteří se budou starat o prodej, výkupy, atd.,“ uzavřela společnost CARent Praha.

Sesterská firma CARent provozuje dealerství Ford v Brně.

Související zprávy

Nový majitel dokončil restrukturalizaci skupiny Auto Charouz

Nová značka Corson, přejmenování některých společností, uzavření některých dealerství, značka pro ojeté vozy, oddělení některých firem, management, weby, výsledky v roce 2015…
Vydáno: 4.4.2016 23:26
VYBRANÉ ČLÁNKYNÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky14.321
Návštěvy6.852
Unikátní návštěvníci3.389
Zdroj: Google Analytics, červenec 2017