26.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

Volkswagen spustil v Česku portál pro nástavby a přestavby dodávek

Obsah katalogu, technické výkresy modelů, podklady pro polepování, odkazy na příručky pro úpravce, partneři, skladové a ojeté vozy…
Vydáno: 10.3.2017 01:18

PRAHA (Autofox) - Volkswagen spustil v Česku portál specializovaný na úpravy užitkových vozidel. Služby portálu VolkswagenPrestavby.cz se budou postupně rozšiřovat. Počítá se například s nabídkou skladových, předváděcích a použitých upravených vozidel, které budou připraveny k okamžitému odběru, uvedla firma.

„Nástavby a přestavby jsou pro naše zákazníky velmi důležitým tématem, protože umožňují dokonale přizpůsobit vozidlo jejich individuálním potřebám. Proto nyní spouštíme dlouho připravovaný webový portál VolkswagenPrestavby.cz, abychom dokázali ještě lépe uspokojovat všechna přání našich zákazníků. Portál VolkswagenPrestavby.cz je koncipován pro naše zákazníky, zároveň je však také cenným nástrojem pro naše prodejce a dodavatele specializovaných nástaveb a přestaveb,“ řekl Petr Freiman, specialista na úpravu vozů značky Volkswagen Užitkové vozy ve společnosti Porsche Česká republika.

Portál poskytuje na jednom místě ucelený přehled informací o upravených vozidlech VW a o jejich nabídce na českém trhu. Vyhledávání úprav urychluje a usnadňuje jejich rozdělení podle druhu. Kromě informací a fotografií jsou na portále dostupné také video prezentace upravených vozidel, technické výkresy jednotlivých modelů, podklady pro polepování vozidel a odkazy na příručky pro úpravce jednotlivých modelů.

Poskytované informace se týkají všech aspektů zamýšlené úpravy vozidla. Zákazník se tak dozví nejen o kladech, ale i o možných rizicích, která jsou s úpravou spojena, jako je například otázka záruky, u níž je zapotřebí rozlišovat mezi zárukou na samotný automobil a zárukou na úpravu vozidla, upozornil importér.

Nový portál pro nástavby a přestavby je také místem, kde se mohou zákazníci informovat o novinkách v segmentu úprav vozidel, ať se jedná o nově navržené úpravy, různé zajímavosti z oboru úprav, nebo o upravená vozidla, která již byla předána zákazníkům. Nechybí ani informace o nezbytné, respektive doporučované výbavě vozidel z výroby pro zamýšlenou nástavbu či přestavbu. S referenčním číslem vybrané úpravy se pak může zákazník obrátit přímo na dealera, který ve spolupráci s profesionálním úpravcem vozidla sestaví konkrétní nabídku.

V katalogu jsou vozy záchranných služeb, speciální vozidla Integrovaného záchranného systému (IZS), hasičské vozy, dílenské a servisní vestavby, valníkové a plachtové nástavby, izotermické vestavby a nástavby, sklápěcí a kontejnerové nástavby, skříňové nástavby, úpravy pro přepravu osob, úpravy pro tělesně postižené, komunální vozy, odtahové vozy, obytné vozy, ostatní úpravy.

Mezi partnery značky patří FD Servis Praha, Sicar, Carrier Transicold Česká republika, Auto-Tech Vinoř, CZ Hartmann.

Portál bude během 1H 2017 doplňován o další podklady. V další fázi se počítá s postupným rozšiřováním nabízených služeb. Zájemci o specializované lehké užitkové vozy Volkswagen, ať se jedná o valníkové, sanitní, chladicí nebo další úpravy, naleznou v budoucnu na portále například nepřetržitě aktualizovanou nabídku skladových, předváděcích a použitých upravených vozidel, připravených k okamžitému dodání, dodala společnost.

Související zprávy

Louda Auto dodal záchranářům v Česku několik desítek sanitek Volkswagen

Dotčené modely, počet vozů, načasování, regionální využití, partner pro přestavby a jeho profil…
Vydáno: 25.11.2015 01:27

Porsche Inter Auto dodalo české policii 175 vozů Volkswagen

Detaily zakázek (modely, počty vozů, přestavby, partneři, využití), financování z fondů EU…
Vydáno: 23.11.2015 23:49

Volkswagen chce posílit v Česku v oblasti přestaveb a speciálních úprav užitkových vozů

Nově vytvořená pozice v Porsche Česká republika, certifikace přestavbářů, současní partneři, nový produkt unikátní v segmentu, prodeje…
Vydáno: 18.11.2015 00:29
VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017