20.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

Louwman přestěhoval v Česku dealerství Lexus

Lokalita, parametry nového prodejního a servisního centra, nabízené služby včetně prodeje ojetých aut v programu Lexus Select…
Vydáno: 13.3.2017 00:34

PRAHA (Autofox) - Nizozemská společnost Louwman přestěhovala v Česku dealerství Lexus. Česká dceřiná firma Louwman Motor Praha otevřela v Praze 5 - Stodůlky v ulici Bavorská nový autosalon postavený v duchu nového retailového konceptu Omotenashi (japonská pohostinnost).

Dosud firma provozovala dealerství Lexus v kapacitně nevyhovujících prostorech v Praze 5 - Smíchov v ulici Vrchlického.

Nové dealerství disponuje celkovou plochou 5400 m2. V showroomu o velikosti 500 m2 je k vidění kompletní aktuální modelová řada značky. Zákazníci zde naleznou rovněž servisní centrum o rozloze 450 m2, vybavené nejmodernější laserovou geometrií či prostorem pro ruční mytí vozů. Zákazníkům je k dispozici Wi-Fi či káva Nespresso.

„Filozofie Omotenashi si zakládá na obětavosti a anticipaci. Tedy nejde jen o poskytování běžných služeb zákazníkovi, ale jde mnohem dále. Snaží se jejich potřeby předvídat a naplňovat. Tuto myšlenku dokládá i zázemí pro maminky, které v nových prostorách dealerství najdou přebalovací pult pro děti. Omotenashi znamená 'bavit hosty z celého srdce' a značka Lexus ji naplňuje a zároveň klade důraz na péči o jejich potřeby,“ uvedla firma.

„Naše očekávání od nového autosalonu jsou vysoká a měla by potvrdit celosvětový trend této výjimečné značky i v budoucnosti. Nové úžasné modely, vysoký zájem zákazníků a strmý nárůst obratů zajišťují skvělý start do roku 2017. Nová provozovna zcela v duchu nových standardů Lexus 2020 ještě umocňuje posílení, které se značkou Lexus prožíváme. Uvedení exkluzivního kupé LC a vlajkové lodi LS v průběhu roku 2017 je tak perfektně načasováno. Celý tým Lexus Praha se těší na nadcházející období, kdy bude moci pokračovat v nastavené kvalitě bez kompromisů a současně představit klientům zcela nový koncept Omotenashi, který představuje novou dimenzi poskytování služeb,“ řekl Zdeněk Čejka, manažer značky Lexus společnosti Louwman Motor Praha.

Lexus Praha poskytuje řadu služeb jako kompletní mytí vozu při návštěvě servisu zdarma, zapůjčení náhradního vozu, pick-up servis, měření emisí a provedení kontroly na STK, uskladnění sezónních pneumatik nebo kompletních kol, výkup vozů a komisní prodej v programu Lexus Select.

Související zprávy

V Česku vyroste nový autosalon Lexus

Investor a jeho další aktivity, lokalita, důvody výstavby, načasování…
Vydáno: 18.3.2015 00:08

Nové Lexus centrum firmy Louwman v Praze je dočasné řešení, firma postaví autosalon na zelené louce

Současný autosalon v Praze 5 - Smíchově totiž vznikl adaptací stávajícího objektu a kapacitně by do budoucna nevyhovoval. Nyní Louwman vybírá…
Vydáno: 14.9.2009 21:26

Louwman začal v Česku prodávat vozy Lexus, autosalon otevřel v Praze 5

Nové Lexus centrum vzniklo přestavbou bývalého autosalonu Toyota, když prodej této značky Louwman přesunul na…
Vydáno: 13.9.2009 20:31
VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017