26.5.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

Iveco získalo v Evropě zakázku na více jak 600 kamionů

Klient a jeho flotila, modely, motory nejen na naftu…
Vydáno: 2.4.2017 22:47

ARESE (Autofox) - Italský výrobce užitkových vozů Iveco (CNH Industrial Group) podepsal 8. února 2017 dohodu s italskou logistickou společností Lannutti, podle které Lannutti odebere 610 nových tahačů Iveco Stralis v různých modifikacích za účelem pokrytí stále rostoucích dopravních potřeb v široké oblasti logistiky, uvedla firma.

Iveco dodá modely XP a NP (Natural Power) vybavené motory Cursor 11 (460 koní), Cursor 11 (480 koní) a Cursor 9 (400 koní) s dvěma nádržemi (nafta, LNG).

"Především jsem rád, že se naše partnerství se společností Lannutti během let rozvíjí ve vývoji nových produktů. Je to jedna z nejdůležitějších evropských dohod z hlediska počtu vozidel: 610 vozidel Stralis ve verzích XP a NP, jež jsou obě vítězná řešení pro trvale udržitelnou dopravu: na jedné straně naše nejvýkonnější vozidlo, pokud jde o snižování spotřeby paliva, a na straně druhé první vozidlo na zemní plyn vhodné na delší vzdálenosti," uvedl prezident společnosti Iveco Pierre Lahutte.

"Iveco jsme si pro obnovení našeho vozového parku vybrali ze dvou hlavních důvodů: kvůli produktu samotnému a kvůli naší vzájemné důvěře. Dobrý produkt je základem našeho podnikání a my jsme mohli přímo testovat inovace a kvalitu společnosti Iveco. Druhým důvodem je partnerství, které nás historicky spojuje se značkou. Podepsání této smlouvy je výsledkem tohoto dlouhodobého partnerství: ve značce Iveco jsme vždy nacházeli citlivost a ochotu nalézt optimální řešení, což pro naši společnost znamená veliký rozdíl," dodal prezident skupiny Lannutti Valter Lannuti.

Vozový park společnosti Lannutti se skládá z více než 2500 vozidel značek Iveco, Volvo, MAN a DAF, jež jsou všechna ve vlastnictví společnosti a která jsou pravidelně obnovována a kontrolována, aby vyhověla všem předpisům z oblasti životního prostředí a silniční bezpečnosti.

VYBRANÉ ZPRÁVY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky15.230
Návštěvy7.694
Unikátní návštěvníci4.050
Zdroj: Google Analytics, duben 2017