26.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

AutoBinck jmenoval nového country manažera Mitsubishi pro Slovensko

Rudolf Bobek po 20 letech v AutoBinck Group odchází do důchodu. Nový šéf prodeje vozů Mitsubishi na slovenském trhu…
Vydáno: 6.4.2017 01:28

BRATISLAVA (Autofox) - Novým country manažerem (ředitelem prodeje a marketingu) společnosti M Motors SK (AutoBinck Group), která je výhradním distributorem vozů Mitsubishi do 3,5 tuny na Slovensku, byl s platností od 3. dubna 2017 jmenován Adrián Markusek (foto 1), uvedla firma.

Funkci dosud zastával Rudolf Bobek (foto 2), který odchází do důchodu. Bobek v AutoBinck Group působil na vedoucích pozicích od roku 1997, nejdříve u importéra značky Hyundai na Slovensku a následně distributora značky Mitsubishi Motors.

Adrián Markusek ve své dosavadní kariéře zastával různé pozice ve společnostech Business Lease Slovakia, Arval Slovakia a Peugeot Slovakia. Od prosince 2014 působil jako ředitel značky Peugeot ve společnosti Peugeot Slovakia.

„Jsem velmi rád, že se pan Adrián Markusek stává součástí našeho týmu a že ke značce Mitsubishi nastupuje právě v době, kdy na slovenském trhu zaznamenává historické prodejní rekordy a nárůst už čtvrtý rok po sobě. Pevně věřím, že pan Markusek i díky svým bohatým profesionálním zkušenostem přispěje značce třech diamantů na Slovensku v jejím dalším růstu,“ řekl Martin Saitz, generální ředitel M Motors SK a M Motors CZ.

Související zprávy

AutoBinck jmenoval nového šéfa Mitsubishi pro Česko a Slovensko

Stal se jím manažer se zkušenostmi z několika evropských a asijských automobilek. Prodejní výsledky ve fiskálním roce 2015…
Vydáno: 12.9.2016 23:57
VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017