26.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

Česká leasingová a finanční asociace si zvolila představenstvo na další dva roky

Předsedou byl podruhé zvolen Libor Bosák. Místopředsedové a členové představenstva…
Vydáno: 21.4.2017 00:52

PRAHA (Autofox) - Předsedou představenstva České leasingové a finanční asociace (ČLFA) byl 19. dubna 2017 na další dva roky opětovně zvolen Libor Bosák (51, foto). Posty místopředsedů představenstva obhájili Jana Hanušová (Essox) a Tomáš Morávek (ČSOB Factoring). Ve funkci je potvrdilo představenstvo asociace na svém prvním zasedání po březnové členské schůzi ČLFA, na níž získali mandát na nadcházející dvouleté volební období i ostatní dosavadní členové představenstva: Pavel Fořt (ALD Automotive), Jiří Matula (UniCredit Leasing), Radek Milštain (ŠkoFIN/Volkswagen Financial Services) a Karel Nováček (Erste Leasing), uvedla asociace.

Libor Bosák je dlouholetým manažerem bankovní skupiny ČSOB (KBC Group), v rámci které působil v Česku a na Slovensku. Od roku 2009 je generálním ředitelem společnosti ČSOB Leasing v Česku. Současně je prezidentem Mezinárodní finanční a leasingové asociace (IFLA).

Související zprávy

Česká leasingová a finanční asociace jmenovala nového předsedu

Stalo se tak poté, co Jiřina Tapšíková odešla z členské firmy ŠkoFIN. Jejím nástupcem se stal jeden dosavadní člen představenstva ČLFA…
Vydáno: 3.9.2015 01:46

Šéf ČSOB Leasingu v Česku Libor Bosák se stal prezidentem IFLA

Profil Mezinárodní finanční a leasingové asociace, kterou dosud vedl…
Vydáno: 8.8.2014 00:46
VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017