20.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

Citroën představil v Česku mobilní aplikaci My Citroën

Aplikace umožňuje řadu služeb a funkcí v oblasti údržby, provozu, lokalizace, asistence či poradenství…
Vydáno: 23.4.2017 23:31

PAŘÍŽ/PRAHA (Autofox) - Citroën představil v květnu 2016 mobilní aplikaci My Citroën (MyCitroën). Tehdy automobilka slíbila, že aplikaci během 12 měsíců uvede v 15 zemích. Nyní značka přišla s lokalizovanou verzí v českém jazyce. Aplikace je bezplatně k dispozici v obchodech Google Play a App Store pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS.

My Citroën propojuje internetový účet zákazníka s jeho vozem. Aplikace obsahuje řadu služeb, funkcí a informací jako Personalizovaný plán údržby s připomenutím termínů, které se automaticky přepočítávají podle řízení, Nalezení a kategorizace tras ujetých vozem a určení průměrné spotřeby, Nalezení zaparkovaného auta díky funkci 'Find my car', Kontaktování asistenční služby Citroën Assistance kliknutím a snadný přístup k poprodejním službám, Přístup k popisu všech podpůrných prvků řízení, Zaregistrování až 10 vozů do jedné aplikace, Najít autosalon nebo servis v okolí, Přístup k poznámkám, komentářům a hodnocením zákazníků na stránkách Citroën Advisor, Nalezení praktických informací o servisu (adresa, telefon, otevírací doba, nabízené služby), Sestavení rozpočtu prohlídky a dohodnutí termínu návštěvy, Speciální nabídky a aktuality značky Citroën, Vysvětlení kontrolek na palubní desce.

Související zprávy

Citroën Advisor: Citroën spouští automobilový TripAdvisor, nyní v Česku

Webové fórum pro hodnocení dealerů, uvádění v jednotlivých zemích, dosavadní výsledky, projekt Citroën & Vy (servisní program pro starší vozy, mytí auta po servisu)…
Vydáno: 20.10.2015 23:53
VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017