20.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

PSA prodloužila třísměnný provoz v jednom závodě

Lokalita, načasování, důvody, HR, partnerské personální agentury, vyráběné modely, dosavadní objednávky…
Vydáno: 27.4.2017 01:05

PAŘÍŽ (Autofox) - Francouzská automobilka PSA prodloužila třísměnný provoz ve své domácí továrně Hordain nejméně do března 2018, aby byla schopná uspokojit poptávku po molech Peugeot Expert, Citroën Jumpy, Peugeot Traveller a Citroën SpaceTourer, uvedla firma s tím, že to 30. března potvrdila podniková rada závodu.

„Vzhledem k této situaci bude přijato 70 zaměstnanců na dlouhodobý pracovní úvazek prostřednictvím pracovních agentur (Adecco, Crit, Synergie) a prostřednictvím sdružení zaměstnavatelů Aliance Emploi. Tyto stálé pracovní smlouvy zaručují zaměstnancům vysokou a dlouhodobou zaměstnatelnost jak ve skupině PSA, tak ve spádové oblasti pracovního trhu v regionu Hauts-de-France, který je nejdůležitějším francouzským regionem z hlediska výroby automobilů,“ zmínila PSA.

Noční směna funguje v továrně od konce září 2016, kdy byla spuštěna na přechodnou půlroční dobu, aby PSA dokázala zajistit uvedení těchto nových vozů na trh.

„Tyto vozy se setkaly s velmi výrazným obchodním úspěchem, od jejich uvedení na trh v polovině roku 2016 jich bylo prodáno již více než 67.000 kusů (do března 2017). Skupina PSA má vedoucí postavení v segmentu lehkých užitkových vozů v Evropě, na konci února činil její podíl na trhu 21,3 %. Tyto vozy umožní skupině PSA získat nové podíly na trhu, a to zejména v segmentu víceúčelových a firemních vozů pro kyvadlovou dopravu,“ řekl Maxime Picat, výkonný viceprezident a ředitel pro Evropu.

VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017