26.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

AutoBinck hledá nového šéfa Auto Palace pro Česko a Slovensko

Současný výkonný ředitel maloobchodní divize na obou trzích Ralph Howie se rozhodl přijmout novou výzvu mimo Evropu…
Vydáno: 27.4.2017 01:15

PRAHA (Autofox) - Ralph Howie opustí k 31. květnu 2017 post výkonného ředitele Auto Palace pro Česko a Slovensko a odejde z AutoBinck Group. Nástupce firma nyní vybírá. Do doby převzetí agendy novým ředitelem povede Auto Palace Group dočasně Niek Hertsenberg, výkonný ředitel divize Car Distribution and Retail, uvedla firma.

„V tuto chvíli probíhá 1. kolo výběrového řízení, do kterého se mohou hlásit uchazeči s několikaletými zkušenostmi na obdobné manažerské pozici, znalostmi automobilového prostředí a s výborným projevem jak v českém (slovenském), tak i anglickém jazyce,“ řekla Petra Nováčková, HR manažerka společnosti AutoBinck pro střední Evropu.

Ralph Howie je šéfem maloobchodního prodeje AutoBincku na českém a slovenském trhu od března 2013. Předtím pracoval řadu let v prodejci ojetých vozů AAA Auto. Nyní se rozhodl přijmout novou profesní výzvu stát se členem top managementu jedné z největších automobilových skupin v Saudské Arábii, zabývající se distribucí i maloobchodním prodejem aut.

Auto Palace je v Česku dealerem osmi značek (Ford, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Škoda, Opel, Volvo, Peugeot) a na Slovensku čtyř značek (BMW, Mini, Mazda, Mitsubishi). Společnost zaměstnává kolem 500 lidí.

VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017