26.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

TÜV Süd a ÚAMK navázali v Česku spolupráci

Obsah partnerství, společné komunikační aktivity, načasování…
Vydáno: 10.5.2017 23:10

PRAHA (Autofox) - Ústřední automotoklub České republiky (ÚAMK ČR) a česká pobočka německé společnosti TÜV Süd zahájily strategickou spolupráci v oblasti prosazování tématu bezpečnosti jízdy automobilem u široké české veřejnosti.

„ÚAMK ČR je jednou z nejstarších a nejrespektovanějších institucí na českém automobilovém trhu, která dbá na bezpečnost řidičů a spolujezdců. Jelikož bezpečnost je naším posláním a klíčovou hodnotou naší společnosti, připadá nám spolupráce mezi našimi institucemi jako přirozený krok,“ řekl Oleg Spružina, generální ředitel TÜV Süd Czech a vedoucí regionu střední Evropa (Česko, Slovensko, Polsko). „Tento druh spolupráce dokonale souvisí s hodnotami a s politikou TÜV Süd Czech v oblasti korporátní a společenské odpovědnosti, proto jsme rádi a těšíme se na výsledky našich společných aktivit,“ dodal.

„ÚAMK ČR je rádo za tuto formu spolupráce s tak významnou mezinárodní společností zabývající se i mimo jiné oblastí bezpečností v silničním provozu. Společně se budeme snažit ještě více prakticky prezentovat nutnost používání bezpečnostních pásů, dětských autosedaček a dalších aktivních či pasivních bezpečnostních prvků ve vozidle,“ doplnil Petr Vomáčka, tiskový mluvčí ÚAMK ČR.

Formou integrace komunikačních aktivit TÜV Süd Czech a ÚAMK ČR na různých kanálech budou organizace společně prosazovat klíčové téma: bezpečnost při jízdě autem. Na jaře 2017 je naplánováno společně komunikovat téma bezpečnosti autosedaček, v létě bezpečnost připoutání při jízdě a na podzim bezpečnost při spolujízdě, dodali partneři.

VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017