26.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

AutoBinck najal zkušeného specialistu na automobilovou strategii

Dříve působil v Porsche Engineering, Boston Consulting Group či Ricardo Strategic Consulting. Jeho profil, nová pozice, divize…
Vydáno: 15.6.2017 00:16

PRAHA (Autofox) - Do nizozemské společnosti AutoBinck nastoupil v červnu 2017 Ondřej Prejzek (foto) a ujal se pozice ředitele rozvoje obchodu a inovací v divizi Car Distribution and Retail. Agenda pana Prejzka bude obsahovat inovační a strategické projekty napříč mezinárodními aktivitami divize, včetně iniciativ s výhledem na strukturální změny v oblasti individuální mobility, uvedla firma.

Ondřej Prejzek je specialista na strategii v automobilovém průmyslu, v tomto odvětví má dlouholeté zkušenosti. Svou kariéru začal v letech 2007-2011 jako vývojový inženýr v české pobočce německé společnosti Porsche Engineering Services. Od roku 2012 působil v manažerském poradenství: nejprve v pražské pobočce americké společnosti The Boston Consulting Group (BCG), poté v mnichovské kanceláři britské společnosti Ricardo Strategic Consulting.

AutoBinck v současnosti působí v osmi zemích Evropy – Nizozemsko, Belgie, Česko, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Slovinsko. V roce 2016 dosáhla skupina obratu přes 1,2 miliardy eur. Car Distribution and Retail je největší divizí AutoBinck Group.

VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017