26.7.2017 Česky English
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno: Heslo:

Europ Assistance uspěla v tendru LeasePlanu v Česku na poskytovatele automobilové asistence

Rozsah služeb, načasování, předchozí partner leasingové společnosti…
Vydáno: 28.6.2017 00:11

PRAHA (Autofox) - Italská společnost Europ Assistance (Generali Group) zahájila v červnu 2017 spolupráci s českou pobočkou nizozemské leasingové společnosti LeasePlan při poskytování technických asistenčních služeb, uvedla firma.

Zákazníci společnosti LeasePlan Česká republika využívající operativní leasing mohou v rámci asistenčních programů nepřetržitě čerpat nejen služby poskytované v případě nouze, jako jsou technická pomoc v místě události, odtah, zapůjčení náhradního vozidla, ale i služby VIP asistence, jako například zajištění donáškových služeb, péče o domácnost či obchodní služby (zajištění prostor pro konferenci či obchodní jednání, zajištění tlumočníka), zmínila Europ Assistance.

„Implementací služeb LeasePlan Assistance na naší technické platformě jsme rozšířili kapacity a specializaci technického týmu. Zároveň nám tato spolupráce umožnila zavést do praxe několik prvků automatizace procesů a reportingu, které znamenají zefektivnění a rozšíření služeb nejen v oblasti operativního leasingu, ale i v rámci technické asistence jako celku. Pozitivní efekt těchto inovací se promítne i do služeb a spoluprací s našimi stávajícími zákazníky,“ uvedl Vladimír Fuchs, výkonný ředitel Europ Assistance pro Česko a Slovensko.

Europ Assistance tak uspěla v nedávném výběrovém řízení společnosti LeasePlan Česká republika. Asistenční služby dosud poskytovala Axa Assistance, doplnil LeasePlan.

Související zprávy

Europ Assistance získala několik nových zakázek v CEE

Ty se týkají asistenčních služeb pro automobily a motocykly. Dotčené firmy, lokality, rozsah spolupráce…
Vydáno: 12.9.2016 23:46

Europ Assistance připravila v Česku pro ALD Automotive nový produkt EuroComfort

Jde o nadstandardní program asistenčních služeb, který zahrnuje zvýšený nárok na využití náhradního automobilu v délce…
Vydáno: 9.9.2011 02:41
VYBRANÉ ČLÁNKY


NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky16.652
Návštěvy8.276
Unikátní návštěvníci4.191
Zdroj: Google Analytics, červen 2017